PIAGGIO X10 350 i.e. ABS
PIAGGIO X10 350 i.e. ABS

Fiyatı : 9.150 €

Piaggio X10, zarif tasarıma sahip, en gelişmiş hareketlilik şartlarına uyacak şekilde tasarlanmış yeni nesil bir araçtır. Büyük oranda konfor ve direksiyon hakimiyetine sahiptir, bu sayede uzun mesafelerde çok konforlu yolculuk yapılabilir ve aynı zamanda şehir içinde tamamen güvenli seyahat edilebilir. Piaggio X10, altlık, aydınlatma lambası, 12V soket içeren ve iki adet flip-up kaskı rahat sığacak genişlikteki kask alanı ve ayak kalkanının arka plakasındaki üç adet torpido gözü sayesinde şehirli sürücülere mükemmel yük kapasitesi sağlar.

Piaggio X10’a bindiğinizde zengin ve eksiksiz gösterge paneli gözünüze ilişir. Ekranda ortalama ve anlık yakıt tüketimi, ortalama ve maksimum hız, otonomi, akaryakıt ve soğutma sıvısı derecesi, seyahat süresi, saat, buz alarmlı ortam sıcaklığı, motor kontrol voltajına ilişikin bilgiler dahil birçok bilgi gösterilebilir.

Zarif ve hoş, kondorlu ve işlevsel aynı zamanda güvenli, eğlenceli ve yüksek performanslı yeni Piaggio X10, 2 farklı motor seçeneği ile Türkiye’de satışa sunulacaktır. En tecrübeli ve bilgili, sürekli en iyi performans, kompatlık ve düşük güç tüketimi arayışında olan sürücüler yeni Piaggio 350 motorunu tercih edecektir. X10, 400 cc (33,3 CV) motora nazaran maksimum güç çıkışı ve mükemmel bir maksimum tork değeri (32,3 Nm) sağlarken aynı zamanda toplam boyutlar, ağırlık ve güç tüketimini 300 seviylerinde ve bakım masraflarını daha da düşük seviyede tutar.

Piaggio X10, ön tarafında 280 mm çift disk ve arka tarafında 240 mm tekli disk bulunan gelişmiş bir frenleme sistemi ile donatılmıştır, standart olarak kombine frenleme sistemi mevcuttur ve isteğe bağlı olarak ABS/ASR çift sistemi bulunmaktadır. Kombine frenleme sayesinde sağ manivela yalnızca ön kaliperlerin birinde çalışır, sol manivela ile diğer ön kaliperi ve arka kaliperi kullanabilirsiniz. Daha yüksek frenleme performansı sağlarken aynı zamanda optimum hakimiyeti zorlaştıran zorlu yüzeylerde ön tekerleğin erken kilitlenmesini önlemek için bir bölme supabı arka frenin basıncına bağlı olarak ön frenin basıncını ayarlayabilir.

Motor Özellikleri

: Tek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı

Motor Hacmi

: 330 cc

Maksimum Güç

: 33,3 hp

Maksimum Tork

: 32.3 Nm

Soğutma

: Sıvı

Aktarma

: Yağlı tip çok diskli kavrama

Ön Süspansiyon

: Teleskobik ön çatal

Arka Süspansiyon

: Çift hidrolik ayarlı süspansiyon

Ön Fren

: 280 mm disk

Arka Fren

: 240 mm disk

ABS Fren Sistemi, Çekiş Kontrol

: Standart

Ön Jant-Lastik

: İç lastiksiz 120/70 - 15"

Arka Jant-Lastik

: İç lastiksiz 150/70 - 13"

Sele Yüksekliği

: 760 mm

Yakıt Kapasitesi

: 15 Lt

Ağırlık

: 185 Kg